צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 

אלאור צלמים – מה שקליק אחד יכול לעשות...

מצוידים במצלמות חכמות, עיניים שרואות הכול והרבה יצירתיות, נצלם את החתונה שלכם. נתפוס את הרגעים החשובים באמת, שיגרמו לכם לצחוק, להתרגש ופשוט לרצות להתחתן שוב. אנחנו מגיעים לכל הארץ ומצלמים איפה שתבחרו: אולם בלב העיר, גן בלב הטבע או חופה מאולתרת על חוף הים.

מי מסתתר מאחורי המצלמה?

תכירו את הצוות המנצח שלנו. נתחיל עם משה דהן – צלם סטילס ווידיאו מקצועי עם יותר מ-20 שנות ניסיון, הידוע גם כמנהל החברה. לצדו נבחרת של צלמים שיודעים לתפעל מצלמה מתוך שינה, וגם עורכי וידיאו שעושים הכול כדי לספק לכם זיכרונות יפים. במידה שמדובר באירוע לנשים בלבד, נפקיד את התיעוד בידיה של צלמת מיומנת.

במילה אחת: וואו

העיניים הדומעות מהתרגשות בחופה, החתן שהחברים מקפיצים באוויר והחיוך המבויש של האחיינית הקטנה, שלערב אחד משמשת כנערת פרחים. כדי לתפוס בזמן אמת את כל הרגעים הקטנים האלה, צריך ציוד חדיש ומתקדם שמצלם בחדות גם מקרוב וגם מרחוק, גם על הקרקע וגם ממעוף הציפור. לא התפשרנו על ארטילריית הצילום שלנו, שכוללת מצלמות וידיאו ומצלמות סטילס באיכות HD ומצלמות רחף. ככה מגיעים לתוצאות שגורמות לכולם להתפעל ולחשוב "איזה יפים היינו...".

המגנטים שלנו גם מדהימים באיכותם. אנחנו משתמשים בהדפסה תרמית, שמספקת תוצאה טובה יותר פי 20 מהדפסה רגילה. המגנטים לא דוהים ותוכלו לשמור אותם בכיף על המקרר, וגם על המקרר שתקנו אחריו, וגם על המקרר שתקנו אחריו...
 
משה דהן - צלם אירועים

צלם טוב זה צלם לחיים

למה להסתפק רק בצילום החתונה? יש לנו עוד כל-כך הרבה להציע לכם – גם שנים קדימה. לפני ששוברים את הכוס, נתעד את החינה ונצא איתכם לצילומי טראש-דה-דרס מקוריים, שיפיגו קצת את המתח שלפני החתונה. נוכל גם לערוך צילומי זוגות מרהיבים בחוץ או בסטודיו ולהוציא אתכם הכי יפים שיש. כשהשנים יעברו והמשפחה תתרחב, נשמח ללוות אתכם בצילומי היריון מרגשים וצילומי Newborn של הרכש החדש.
לפני שנתחיל לצלם, ספרו לנו איך אתם מדמיינים את צילומי החתונה שלכם: 072-3114353.